GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glaskonst 5464338
nr 546 4338
Glaskonst
4 delar, 1 st Målerås glasbruk, monogramsignerad Mats Jonasson, numrerad, Figur, höjd: 7, 5 (litet nagg på baksida), 3 st Orrefors, Älg, Rådjur, Glasblåsare, höjd: 11-14
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 17:00:32
100 kr
Glaskonst
nr 546 4338
Glaskonst
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 13 oktober 2008 |